RNCF0805BTE7K68
MFR.Part #
RNCF0805BTE7K68
JLCPCB Part #
C2501193
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS