RNCF0805BTE1M82
MFR.Part #
RNCF0805BTE1M82
JLCPCB Part #
C2501313
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS