RK73G2ATTD91R0F
MFR.Part #
RK73G2ATTD91R0F
JLCPCB Part #
C7284490
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS