RNCF0805BKT10K0
MFR.Part #
RNCF0805BKT10K0
JLCPCB Part #
C346619
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS