RNCF0805BKE12K7
MFR.Part #
RNCF0805BKE12K7
JLCPCB Part #
C2523620
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS