RNCF0805AKT1K40
MFR.Part #
RNCF0805AKT1K40
JLCPCB Part #
C2573564
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS