RNCF0603BKE6R34
MFR.Part #
RNCF0603BKE6R34
JLCPCB Part #
C3981787
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS