RNCF0603BKE127K
MFR.Part #
RNCF0603BKE127K
JLCPCB Part #
C4292538
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS