RMCW1218JT1R30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCW1218JT1R30
JLCPCB Part #
C5731483
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS