RMCW0612JT12K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCW0612JT12K0
JLCPCB Part #
C6194196
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS