RMCS1210JT15K0
MFR.Part #
RMCS1210JT15K0
JLCPCB Part #
C7056638
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS