RN73R2ETTD1781C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1781C10
JLCPCB Part #
C3994362
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS