RMCF2512JT1R20
MFR.Part #
RMCF2512JT1R20
JLCPCB Part #
C4044350
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS