MG1JB120M
MFR.Part #
MG1JB120M
JLCPCB Part #
C6591542
Description
-55℃~+175℃ 120MΩ 1W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS