RMCF0201FT8K87
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCF0201FT8K87
JLCPCB Part #
C2481419
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS