ERA-1AEB1741C
MFR.Part #
ERA-1AEB1741C
JLCPCB Part #
C2132483
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 25V 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS