RGC0402DTC274K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RGC0402DTC274K
JLCPCB Part #
C4079567
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS