PCF14JT470K
MFR.Part #
PCF14JT470K
JLCPCB Part #
C6251085
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 470kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS