PCF14JB75R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
PCF14JB75R0
JLCPCB Part #
C5706647
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 75Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS