NWW5JB10R0
MFR.Part #
NWW5JB10R0
JLCPCB Part #
C3503198
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS