NWW5JB100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
NWW5JB100R
JLCPCB Part #
C6622755
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+350℃ 100Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS