MVM7JB4K70
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MVM7JB4K70
JLCPCB Part #
C2645157
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS