MVM10JB4K70
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MVM10JB4K70
JLCPCB Part #
C3402617
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 4.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Resistors ROHS