MLFA25JTD15K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MLFA25JTD15K0
JLCPCB Part #
C6667000
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 400mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS