MMA02040C5233FB300
MFR.Part #
MMA02040C5233FB300
JLCPCB Part #
C2120024
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 523kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS