MGM3JT620M
MFR.Part #
MGM3JT620M
JLCPCB Part #
C5768453
Description
-55℃~+175℃ 3W 620MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS