MGM3JT68M0
MFR.Part #
MGM3JT68M0
JLCPCB Part #
C6989838
Description
-55℃~+175℃ 3W 68MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS