MGM3FT3M30
MFR.Part #
MGM3FT3M30
JLCPCB Part #
C6300822
Description
-55℃~+175℃ 3.3MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS