MGM3FT390K
MFR.Part #
MGM3FT390K
JLCPCB Part #
C6226314
Description
-55℃~+175℃ 390kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS