MGM3FT220M
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MGM3FT220M
JLCPCB Part #
C6226310
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 220MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS