MG2FB330K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG2FB330K
JLCPCB Part #
C6300705
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 2W 330kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS