MG1FB332K
MFR.Part #
MG1FB332K
JLCPCB Part #
C5670650
Description
-55℃~+175℃ 1W 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS