MG1JB22M0
MFR.Part #
MG1JB22M0
JLCPCB Part #
C7301666
Description
-55℃~+175℃ 1W 22MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS