CF2JB330R
MFR.Part #
CF2JB330R
JLCPCB Part #
C6149158
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 330Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS