MG1JA15M0
MFR.Part #
MG1JA15M0
JLCPCB Part #
C3537575
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 15MΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS