MG1FT10M0
MFR.Part #
MG1FT10M0
JLCPCB Part #
C2592580
Description
-55℃~+175℃ 10MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS