MG1FB150K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG1FB150K
JLCPCB Part #
C6090908
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 150kΩ 1W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS