MG14FT10M0
MFR.Part #
MG14FT10M0
JLCPCB Part #
C2592217
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS