MG14FB29M4
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG14FB29M4
JLCPCB Part #
C7301663
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 29.4MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS