RNCF0805BTE220R
MFR.Part #
RNCF0805BTE220R
JLCPCB Part #
C2501113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS