MCB5JB8K20
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MCB5JB8K20
JLCPCB Part #
C3491653
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS