MCB5JB560R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MCB5JB560R
JLCPCB Part #
C2645079
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS