KAL25FB5R00
MFR.Part #
KAL25FB5R00
JLCPCB Part #
C2614207
Description
25W 5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS