KAL25FB1R00
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
KAL25FB1R00
JLCPCB Part #
C2613408
Package
Plugin
Description
1Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS