KAL25FB2R00
MFR.Part #
KAL25FB2R00
JLCPCB Part #
C2618833
Description
25W 2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS