KAL10FB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
KAL10FB10R0
JLCPCB Part #
C2618842
Package
Plugin
Description
10Ω 12.5W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS