FRN2JT2R20
MFR.Part #
FRN2JT2R20
JLCPCB Part #
C2591459
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
2.2Ω 2W Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS