ERG-3SJ103A
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-3SJ103A
JLCPCB Part #
C6034654
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 10kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS