FRN1JT15R0
MFR.Part #
FRN1JT15R0
JLCPCB Part #
C3443533
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-40℃~+155℃ 15Ω 1W Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS