RSPF2JT680R
MFR.Part #
RSPF2JT680R
JLCPCB Part #
C2590830
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS